Bohaterowie.

Lola Cowell. Główna bohaterka. Lat 19. Mieszka sama. Studiuje, w wieku 5 lat zmarła jej mama. Jej tata jej tata ma inną rodzinę. W części pochodzi z polski.


Simon Cowell. Biologiczny tata Loli. Pracuje z jej tatą. Oboje są właścicielami studia w Londynie. Simon założył One Direction.


Zayn Malik. Chłopak Loli. Lat 19. Są ze sobą od 1 roku. Lola ma z nim dziecko. Mieszkają razem w ich wspólnym apartamencie. Strasznie ją kocha.


Niall Horan. Lat 19. Świetny przyjaciel, znakomity facet. Je nadmierne ilości jedzenia, a nadal chodzi głodny. Flirtuje z Emily. Nie miał dziewczyny od trzech lat.


Emily Stones. Lat 20. Pracuje jako stylistka w biurze Simona. Poznała Lolę, gdy ta pomagała jej w pracy. Polubiły się. Flirtuje z Niallem, być może coś z tego wyjdzie.


Louis Tomlinson. Lat 21. Najstarszy ze wszystkich ale nadal zabawny, lubi się wygłupiać. Kocha marchewki. Zerwał z Eleanor. Poznał kuzynkę Loli, która pochodzi z Polski Natalie. Są razem, a ona im kibicuje.


Natalie Nowak. Lat 19. Najbliższa kuzynka Loli. Jest to córka siostry jej mamy. Pochodzi z Polski, gdzie kiedyś mieszkała. Jest na studiach artystycznych w Londynie. Są razem z Louisem, którego niedawno poznała. Lola bardzo im kibicuje.


Harry Styles. Lat 18. Najmłodszy członek 1D. Kocha spać, lubi sos musztardowy. Ma bujną burzę loków i nieziemskie zielone oczy, nie może również narzekać na jego uśmiech. Jest z Taylor w tajemnicy przed wszystkimi.


Taylor Jackie. Lat 18. Zaczyna właśnie szkołę taneczną, którą skończyła Danielle. Pracuje ona jako pomoc w garderobie. Poznała Lolę na spotkaniu chłopaków i stylistek. Od razu się polubiły. Podoba jej się Harry, z którym się spotyka, są już para, ale na razie chowają to w tajemnicy.Liam Payne. Lat 19. Najbardziej zaufany przyjaciel Loli. Lubi się wygłupia, ale jest najbardziej rozsądny ze wszystkich. Nie może się doczekać dziecka z Dan.


Danielle Peazer. Lat 19. Dziewczyna Liama. Kochana i urocza, skromna. Jest druga najbliższą przyjaciółką głównej bohaterki. Jest w ciąży z Liamem.


Nathan Sykes. Lat 19. Gdy miał 15, 16 lat był z Lolą. W wieku 16 lat przeprowadził się do Chicago i pozostali przyjaciółmi. Do Londynu wrócił mając 19 lat. Chciał odzyskać Lolę, jednak ona wybrała Zayna. Popełnił samobójstwo.


Anna Smith. Lat 19. Bliska przyjaciółka Loli.  Lola jest dla niej jak siostra. Zawsze na sobie mogą polegać. Chodzi do szkoły tanecznej. Otrzymała pracę w Paryżu, po czym wyjechała do Francji wraz ze swoim narzeczonym. Jest w kontakcie telefonicznym z Lolą.

1 komentarz: